15 -17 квітня
Протягом заходу буде забезпечено синхронний переклад українською та англійською мовами.
16 квітня 10.00-13.00
Протягом заходу буде забезпечено синхронний переклад українською та англійською мовами.
Захід відбувається за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Зміст відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
16 квітня 10.00-13.00
Протягом заходу буде забезпечено синхронний переклад українською та англійською мовами.
17 квітня 10.00-15.00
Протягом заходу буде забезпечено синхронний переклад українською та англійською мовами.
Протягом заходу буде забезпечено синхронний переклад українською та англійською мовами.
Захід проводиться за підтримки: Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org;
Німецько-українського проекту "Співпраця у галузі органічного сільського господарства".
В рамках якої пройде обговорення найбільш значущих тем як у галузі органічного виробництва, зокрема тваринництва так і підготовки фахівців галузі сталого природокористування, ветеринарної освіти, консалтингу, біофармації, екології.
Підвищити обізнаність фахівців, технологів, лікарів ветеринарної медицини, виробників, освітян та громадськості щодо необхідності та перспективності ведення органічного виробництва. Ознайомити учасників із новітніми розробками та відкриттями вчених та наукової спільноти. Надати інформацію та платформу для обміну досвідом щодо методів та способів ведення органічного тваринництва. Акцентовано розглянути нагальні проблеми та складнощі у цій галузі. Запропонувати шляхи їх вирішення.
Розширення географії учасників, завдяки онлайн формату. Незважаючи на закриті кордони, конференція допомагає представникам органічного бізнесу та науки з усього світу знаходити способи досягнення спільної мети – виробництво якісної і безпечної продукції, підтримання та відновлення родючості ґрунтів та покращенню екологічної ситуації на планеті.
Експертні доповіді від провідних світових фахівців у галузі ветеринарії та АПК. Для учасників конференції - це можливість отримати інформацію про новітні наукові розробки та їх застосування на практиці, обговорити з топовими фахівцями та ключовими експертами галузі бачення перспектив розвитку АПК.
Економія часу і грошей. Онлайн формат заходу дозволяє відразу почати впроваджувати в регіональних тваринницьких господарствах досвід столичних і зарубіжних колег, не витрачаючи часу на відрядження.
- European Green Deal
- Роль ВНЗ в підготовці фахівців з органічного тваринництва.
- Закон України Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин.
- Благополуччя тварин.
- Обмін досвідом щодо впровадження новітніх технологій ведення органічного тваринництва та рослинництва задля збереження довкілля.
- Роль органічного тваринництва у формуванні продовольчої безпеки.
- Альтернативні антибіотикам засоби за ветеринарного супроводу органічних тваринницьких господарств.
- Діджиталізація виробництва та новітні технології.
- Впровадження системи санітарно-гігієнічних заходів для забезпечення здоров’я та благополуччя птиці.
- Забезпечення високих стандартів якості органічної продукції тваринництва. Продовольча безпека
Українська, англійська, російська, польська
За матеріалами конференції заплановано випуск збірника тез доповідей та наукових статей (вимоги до оформлення додаються нижче) БЕЗКОШТОВНО.
Конференцію зареєстровано в Укр НТІ номер реєстрації 274, від 25 березня 2021 р.
Приймаються наукові статті та тези доповідей. Прийом триватиме до 30 травня.
Подані тези та статті мають стисло відображати зміст доповіді, містити відомості про актуальність напряму досліджень, основні результати та їх інтерпретацію, завершуватися стислим висновком без повторення вже викладеного матеріалу.
Обсяг тез – 1-2 сторінки, наукових статей 3-5 сторінок. формату А4 Word для Windows, шрифт Times New Roman, кегль 14, абзац 1 см, інтервал 1,0;
береги по 2,0 см.
Вимоги до таблиць: шрифт Times New Roman, розмір 10 без будь- яких виділень.
Редакційна група залишає право форматувати надані матеріали, а також відхиляти їх у разі невідповідності тематиці конференції, недотримання вищевказаних умов та не несе відповідальності за достовірність викладених фактів.
Матеріали подавати в електронному вигляді на електронну адресу:
land@organicukraine.org.ua
ОБОВ’ЯЗКОВО зазначивши тему листа: Публікація тез за результатами наукової конференції, прізвище та ініціали першого автора.
Файл слід називати за ім’ям першого автора.
Кількість співавторів тез обмежена – 3 особами!
УДК
Порівняльна ефективність схем лікування птиці в органічному виробництві
Петренко В. В., к. вет. н., доцент
Степаненко Т. С., магістрант
Національний університет біоресурсів і природокористування України
e-mail:
Актуальність проблеми
Мета роботи
Матеріали і методи досліджень
Результати дослідження
Висновки
Список літератури (в алфавітному порядку або в порядку згадування в тексті).